Praesidium

Ontdek ons 16-koppig Praesidum!

In het 94e werkingsjaar maken we kennis met het nieuwe 16-personen tellende praesidium, ploeg Illuminate. Naast het leiden en ondersteunen van hun comité, zijn zij ook verantwoordelijk voor het algemene reilen en zeilen van onze vereniging. Een hardwerkend en hecht team dat telkens voor mekaar en Ekonomika klaarstaat. Ontdek hen en hun comité hieronder!

Hannah Dewulf

Praeses Praeses@ekonomika.be

Dries Geuens

Vice-Praeses Community Community@ekonomika.be

Comité Community

Margaux Janssens

Vice-Praeses Sport&Cultuur Sport-cultuur@ekonomika.be

Comité Sport & Cultuur

Vincent van Dun

Vice-Praeses EkoHub EkoHub@ekonomika.be

Comité EkoHub

Arne Mestdagh

Vice-Praeses Onderwijs Onderwijs@ekonomika.be

Comité Onderwijs

Gilles Wouters

Vice-Praeses Development Development@ekonomika.be

Comité Development

Margot Brismoutier

Vice-Praeses Onthaal & Jaarbonding Onthaal@ekonomika.be

Comité O&J

Julie Nicasi

Vice-Praeses Bedrijvenrelaties Bedrijvenrelaties@ekonomika.be

Comité BR

Warre Vandevoorde

Vice-Praeses Bedrijvenrelaties Bedrijvenrelaties@ekonomika.be

Comité BR

Thibo Exelmans

Vice-Praeses IT&Analytics IT_Analytics@ekonomika.be

Comité IT & Analytics

Orphee Bocklandt

Vice-Praeses Internationaal Internationaal@ekonomika.be

Comité Internationaal

Leni Naegels

Vice-Praeses Dulci Dulci@ekonomika.be

Comité Dulci

Tim Rebkavets

Vice-Praeses Feest Feest@ekonomika.be

Comité Feest

Lucas Maes

Vice-Praeses Logistiek Logistiek@ekonomika.be

Comité Logistiek

Ellen Heyman

Vice-Praeses Marketing Marketing@ekonomika.be

Comité Marketing

Arman Kalantaryan

Vice-Praeses Financiën Financien@ekonomika.be

Comité Financiën

Interesse in een toekomstige Praesidium functie?

Voor meer informatie bezoek zeker de Kiesweek Ekonomika Facebook pagina en aarzel niet bij vragen of interesse om het formulier in te vullen.