Praesidium

Ontdek ons 16-koppig Praesidum!

In het 90e werkingsjaar maakten we kennis met het nieuwe 16-personen tellende praesidium, ploeg XtatiC. Naast het leiden en ondersteunen van hun comité, zijn zij ook verantwoordelijk voor het algemene reilen en zeilen van onze vereniging. Een hardwerkend en hecht team dat telkens voor mekaar en Ekonomika klaarstaat. Ontdek hen en hun comité hieronder!

Maarten de Winter

Praeses Praeses@ekonomika.be

Comité Praecom

Arne Berckmans

Vice-praeses Sport Sport@ekonomika.be

Comité Sport

Milton Storms

Vice-Praeses Kursusdienst Kursusdienst@ekonomika.be

Comité Kursusdienst

Xander Rabaut

Vice-Praeses Onderwijs Onderwijs@ekonomika.be

Comité Onderwijs

Ellen Moerman

Vice-Praeses Development Development@ekonomika.be

Comité Development

Joren Coenen

Vice-praeses Onthaal & Jaarbonding Onthaal@ekonomika.be

Comité O&J

Frédérique Teuwen

Vice-Praeses Bedrijvenrelaties corporate@ekonomika.be

Comité BR

Seppe Mermans

Vice-Praeses Bedrijvenrelaties corporate@ekonomika.be

Comité BR

Mara Socquet

Vice-Praeses Cultuur&Lectuur Cultuur@ekonomika.be

Comité Cultuur&Lectuur

Laura Van den Berghe

Vice-Praeses Ekobar Ekobar@ekonomika.be

Comité Ekobar

Daan Vangenechten

Vice-Praeses Internationaal Internationaal@ekonomika.be

Comité Internationaal

Jordi Vandenhouwe

Vice-Praeses Dulci Dulci@ekonomika.be

Comité Dulci

Glynis Jonckers

Vice-Praeses Feest Feest@ekonomika.be

Comité Feest

Jef Janssens

Vice-Praeses Logistiek Logistiek@ekonomika.be

Comité Logistiek

Niels Vanhorenbeek

Vice-Praeses Marketing Marketing@ekonomika.be

Comité Marketing

Laura Willems

Vice-Praeses Financiën Financien@ekonomika.be

Comité Financiën