Praesidium

Ontdek ons 16-koppig Praesidum!

In het 92e werkingsjaar maakten we kennis met het nieuwe 16-personen tellende praesidium, ploeg Lucid. Naast het leiden en ondersteunen van hun comité, zijn zij ook verantwoordelijk voor het algemene reilen en zeilen van onze vereniging. Een hardwerkend en hecht team dat telkens voor mekaar en Ekonomika klaarstaat. Ontdek hen en hun comité hieronder!

Ignas Verheyen

Praeses Praeses@ekonomika.be

Comité Praecom

Fleur van Peteghem

Vice-Praeses Sport Sport@ekonomika.be

Comité Sport

Britt Socquet

Vice-Praeses EkoHub EkoHub@ekonomika.be

Comité EkoHub

Simon Mertens

Vice-Praeses Onderwijs Onderwijs@ekonomika.be

Comité Onderwijs

Matthias Olieslagers

Vice-Praeses Development Development@ekonomika.be

Comité Development

Emilie Varendonck

Vice-Praeses Onthaal & Jaarbonding Onthaal@ekonomika.be

Comité O&J

Kaat Goclon

Vice-Praeses Bedrijvenrelaties Bedrijvenrelaties@ekonomika.be

Comité BR

Jeff Geys

Vice-Praeses Bedrijvenrelaties Bedrijvenrelaties@ekonomika.be

Comité BR

Lore Hermans

Vice-Praeses Cultuur&Lectuur Cultuur@ekonomika.be

Comité Cultuur&Lectuur

Daniel van Dijk

Vice-Praeses IT&Analytics IT_Analytics@ekonomika.be

Comité IT&Analytics

Fien Jorissen

Vice-Praeses Internationaal Internationaal@ekonomika.be

Comité Internationaal

Dries Herman

Vice-Praeses Dulci Dulci@ekonomika.be

Comité Dulci

Milan Constandt

Vice-Praeses Feest Feest@ekonomika.be

Comité Feest

Maxime Bamelis

Vice-Praeses Logistiek Logistiek@ekonomika.be

Comité Logistiek

Marie Schreurs

Vice-Praeses Marketing Marketing@ekonomika.be

Comité Marketing

Charle Goossens

Vice-Praeses Financiën Financien@ekonomika.be

Comité Financiën

Interesse in een toekomstige Praesidium functie?

Voor meer informatie bezoek zeker de Kiesweek Ekonomika Facebook pagina en aarzel niet bij vragen of interesse om het formulier in te vullen.