Praesidium

Ontdek ons 16-koppig Praesidum!

In het 91e werkingsjaar maakten we kennis met het nieuwe 16-personen tellende praesidium, ploeg Disclosure. Naast het leiden en ondersteunen van hun comité, zijn zij ook verantwoordelijk voor het algemene reilen en zeilen van onze vereniging. Een hardwerkend en hecht team dat telkens voor mekaar en Ekonomika klaarstaat. Ontdek hen en hun comité hieronder!

Cedric Verlinden

Praeses Praeses@ekonomika.be

Comité Praecom

Hannelore Vanstaen

Vice-praeses Sport Sport@ekonomika.be

Comité Sport

Adrienne van Hulzen

Vice-Praeses Kursusdienst Kursusdienst@ekonomika.be

Comité Kursusdienst

Michiel Pauwels

Vice-Praeses Onderwijs Onderwijs@ekonomika.be

Comité Onderwijs

Jules Caubergh

Vice-Praeses Development Development@ekonomika.be

Comité Development

Alexia Waegemans

Vice-praeses Onthaal & Jaarbonding Onthaal@ekonomika.be

Comité O&J

Andrea Couvent

Vice-Praeses Bedrijvenrelaties corporate@ekonomika.be

Comité BR

Jakob Ghafariyan

Vice-Praeses Bedrijvenrelaties corporate@ekonomika.be

Comité BR

Héloïse Goossens

Vice-Praeses Cultuur&Lectuur Cultuur@ekonomika.be

Comité Cultuur&Lectuur

Justine Verhoestraete

Vice-Praeses Ekobar Ekobar@ekonomika.be

Comité Ekobar

Ines Dewever

Vice-Praeses Internationaal Internationaal@ekonomika.be

Comité Internationaal

Marnix Vos

Vice-Praeses Dulci Dulci@ekonomika.be

Comité Dulci

Bram Lamens

Vice-Praeses Feest Feest@ekonomika.be

Comité Feest

Jonas van Bocxlaer

Vice-Praeses Logistiek Logistiek@ekonomika.be

Comité Logistiek

Malika Slabbinck

Vice-Praeses Marketing Marketing@ekonomika.be

Comité Marketing

Emelie Peeters

Vice-Praeses Financiën Financien@ekonomika.be

Comité Financiën